CSR0402FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CSR0402FTR100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSR0402FTR100
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0402
Datasheety: 1.CSR0402FTR100.pdf2.CSR0402FTR100.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSR0402FTR100
Part Number CSR0402FTR100 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1278316 pcs Datový list 1.CSR0402FTR100.pdf2.CSR0402FTR100.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série CSR Režim panel 100 mOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména CSR 1/8S 0.1 1% R