CSR0402FT75L0
Přehled produktu
Part Number: CSR0402FT75L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.075 OHM 1% 1/8W 0402
Datasheety: CSR0402FT75L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSR0402FT75L0
Part Number CSR0402FT75L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.075 OHM 1% 1/8W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1027671 pcs Datový list CSR0402FT75L0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série CSR Režim panel 75 mOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.017" (0.43mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 75 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film