CF1JT22M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF1JT22M0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF1JT22M0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 22M OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF1JT22M0.pdf2.CF1JT22M0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF1JT22M0
Part Number CF1JT22M0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 22M OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1170925 pcs Datový list 1.CF1JT22M0.pdf2.CF1JT22M0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série CF Režim panel 22 MOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1 22M 5% R