CF1JT200K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF1JT200K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 200K OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF1JT200K.pdf2.CF1JT200K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CF1JT200K
Part Number CF1JT200K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 200K OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1505973 pcs Datový list 1.CF1JT200K.pdf2.CF1JT200K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Série CF Režim panel 200 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 200 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film