CF14JA820K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF14JA820K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF14JA820K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 820K OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF14JA820K.pdf2.CF14JA820K.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF14JA820K
Part Number CF14JA820K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 820K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5936188 pcs Datový list 1.CF14JA820K.pdf2.CF14JA820K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 820 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CF 1/4 820K 5% T