CF14JA75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CF14JA75R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 75 OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.CF14JA75R0.pdf2.CF14JA75R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CF14JA75R0
Part Number CF14JA75R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 75 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5558724 pcs Datový list 1.CF14JA75R0.pdf2.CF14JA75R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 75 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovost - Detailní popis 75 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film