ASRM12JA150R
Přehled produktu
Part Number: ASRM12JA150R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.ASRM12JA150R.pdf2.ASRM12JA150R.pdf
  • Zpráva
Specifikace ASRM12JA150R
Part Number ASRM12JA150R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150 OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 945060 pcs Datový list 1.ASRM12JA150R.pdf2.ASRM12JA150R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1800ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Série ASRM Režim panel 150 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Poruchovost - Detailní popis 150 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film