ASRM12JA100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASRM12JA100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.ASRM12JA100K.pdf2.ASRM12JA100K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ASRM12JA100K
Part Number ASRM12JA100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1016318 pcs Datový list 1.ASRM12JA100K.pdf2.ASRM12JA100K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -1800ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Série ASRM Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Poruchovost - Detailní popis 100 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Metal Film