PQ20WZ5UJ00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PQ20WZ5UJ00H
Výrobce / značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63
Datasheety: PQ20WZ5UJ00H.pdf
  • Zpráva
Specifikace PQ20WZ5UJ00H
Part Number PQ20WZ5UJ00H Výrobce Sharp Microelectronics
Popis IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5565 pcs Datový list PQ20WZ5UJ00H.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.5V @ 300mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3V
Napětí - Výstup (Max) 20V Napětí - vstup (Max) 24V
Dodavatel zařízení Package SC-63 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 425-2339-2 Provozní teplota -20°C ~ 80°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 500mA SC-63 Aktuální - Quiescent (Iq) 8mA
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky Enable
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PQ20WZ5U
PQ20WZ5U
Výrobci: Sharp Microelectronics
Popis: IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63