PQ20WZ51J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ20WZ51J00H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PQ20WZ51J00H
Výrobce / značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63
Datasheety: PQ20WZ51J00H.pdf
  • Zpráva
Specifikace PQ20WZ51J00H
Part Number PQ20WZ51J00H Výrobce Sharp Microelectronics
Popis IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4125 pcs Datový list PQ20WZ51J00H.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.5V @ 300mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3V
Napětí - Výstup (Max) 20V Napětí - vstup (Max) 24V
Dodavatel zařízení Package SC-63 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Adjustable Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 425-2339-5 Provozní teplota -20°C ~ 80°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 500mA SC-63 Aktuální - Quiescent (Iq) 8mA
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky Enable