XM1205C433XE1
SemtechSemtech
XM1205C433XE1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XM1205C433XE1
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
Datasheety: XM1205C433XE1.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace XM1205C433XE1
Part Number XM1205C433XE1 Výrobce Semtech
Popis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5981 pcs Datový list XM1205C433XE1.pdf
Napětí - Supply 2.4V Využívány IC / Part XE1205
Série TrueRF™ Sériová rozhraní SPI
Citlivost -121dBm RF Rodina / Standardní General ISM < 1GHz
Protokol - Power - Výstup 15dBm
Obal Bulk Paket / krabice Module
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Modulace FSK
Velikost paměti - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence 433MHz Rychlost přenosu dat 152.3kbps
Proud - Vysílací 62mA Aktuální - přijímání 14mA
Typ antény Not Included, RP-SMA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
XM1203FC868XE1
XM1203FC868XE1
Výrobci: Semtech
Popis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA