XM1203FC433XE1
SemtechSemtech
XM1203FC433XE1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XM1203FC433XE1
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace XM1203FC433XE1
Part Number XM1203FC433XE1 Výrobce Semtech
Popis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4932 pcs Datový list
Napětí - Supply 2.4 V ~ 3.6 V Využívány IC / Part XE1203F
Série - Sériová rozhraní SPI
Citlivost -114dBm RF Rodina / Standardní General ISM < 1GHz
Protokol - Power - Výstup 15dBm
Obal Bulk Paket / krabice -
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Modulace FSK
Velikost paměti - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvence 433MHz Rychlost přenosu dat 152.3kbps
Proud - Vysílací 65mA Aktuální - přijímání 14mA
Typ antény Not Included, RP-SMA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
XM1110_1103886
XM1110_1103886
Výrobci: Sierra Wireless
Popis: MOD AIRPRIME GPS & GLONASS
Na skladě: 10080 pcs
Stažení: XM1110_1103886.pdf
RFQ
XM1205C915XE1
XM1205C915XE1
Výrobci: Semtech
Popis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
Na skladě: 5535 pcs
Stažení: XM1205C915XE1.pdf
RFQ
Výrobci: Sierra Wireless
Popis: MOD AIRPRIME GPS & GLONASS PATCH
Stažení: XM1110_1103912.pdf
XM1283C433XE1
XM1283C433XE1
Výrobci: Semtech
Stažení: XM1283C433XE1.pdf
XM1205C868XE1
XM1205C868XE1
Stažení: XM1205C868XE1.pdf
XM1110 DEV KIT_6001147
XM1110 DEV KIT_6001147
Popis: AIRPRIME GPS AND GLONASS MODULE
Stažení: XM1110 DEV KIT_6001147.pdf
Popis: AIRPRIME ST&ALONE GPS MODULE
Popis: AIRPRIME GPS & GLONASS MODULE
XM1203FC868XE1
XM1203FC868XE1
Stažení:
Stažení: XM1205C433XE1.pdf
Stažení: XM1110 DEV KIT_6001187.pdf
XM1203FC915XE1
XM1203FC915XE1
Stažení:
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety