VND5E050MJ-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E050MJ-E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VND5E050MJ-E
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO12
Datasheety: VND5E050MJ-E.pdf
  • Zpráva
Specifikace VND5E050MJ-E
Part Number VND5E050MJ-E Výrobce STMicroelectronics
Popis IC DVR SW HI SIDE 2CH POWERSSO12 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4230 pcs Datový list VND5E050MJ-E.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Napětí - Load 4.5 V ~ 28 V
Typ přepínače General Purpose Dodavatel zařízení Package PowerSSO-12™
Série VIPower™ Rds On (typ) 50 mOhm (Max)
Ratio - Vstup: Výstup 1:1 Obal Tube
Paket / krabice PowerSSO-12 Typ výstupu N-Channel
Konfigurace výstupu High Side Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupů 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Funkce Auto Restart
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Proud - výstup (Max) 19A