VND5E050K-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E050K-E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VND5E050K-E
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC SW M0-5 2CH 27A DGTL PWRSSO24
Datasheety: VND5E050K-E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1225 pcs
  • Zpráva
Specifikace VND5E050K-E
Part Number VND5E050K-E Výrobce STMicroelectronics
Popis IC SW M0-5 2CH 27A DGTL PWRSSO24 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53853 pcs Datový list VND5E050K-E.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Napětí - Load 4.5 V ~ 28 V
Typ přepínače General Purpose Dodavatel zařízení Package PowerSSO-24
Série VIPower™ Rds On (typ) 50 mOhm (Max)
Ratio - Vstup: Výstup 1:1 Obal Tube
Paket / krabice PowerSSO-24 Typ výstupu N-Channel
Konfigurace výstupu High Side Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupů 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Funkce Auto Restart
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Proud - výstup (Max) 19A