STM32L071V8T6TR
Přehled produktu
Part Number: STM32L071V8T6TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu LQFP 100 14X14X1.4
Datasheety: STM32L071V8T6TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L071V8T6TR
Part Number STM32L071V8T6TR Výrobce STMicroelectronics
Popis LQFP 100 14X14X1.4 Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 52239 pcs Datový list STM32L071V8T6TR.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 100-LQFP
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 20K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 64KB (64K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 100-LQFP
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 84 Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks
EEPROM Velikost 3K x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP