STM32L071RZT6TR
Přehled produktu
Part Number: STM32L071RZT6TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
Datasheety: 1.STM32L071RZT6TR.pdf2.STM32L071RZT6TR.pdf3.STM32L071RZT6TR.pdf4.STM32L071RZT6TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L071RZT6TR
Part Number STM32L071RZT6TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 64-LQFP (10x10)
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 20K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 192KB (192K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 64-LQFP
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 50 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Velikost 6K x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)