STM32L011K4U3TR
Přehled produktu
Part Number: STM32L011K4U3TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32QFPN
Datasheety: STM32L011K4U3TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L011K4U3TR
Part Number STM32L011K4U3TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32QFPN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80309 pcs Datový list STM32L011K4U3TR.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Rychlost 32MHz
Série STM32L0 RAM Size 2K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Obal Tape & Reel (TR)
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet I / O 28 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Velikost 512 x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH