STM32L011K4T6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STM32L011K4T6TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP
Datasheety: 1.STM32L011K4T6TR.pdf2.STM32L011K4T6TR.pdf3.STM32L011K4T6TR.pdf4.STM32L011K4T6TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2400 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L011K4T6TR
Part Number STM32L011K4T6TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 32LQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Rychlost 32MHz
Série STM32L0 RAM Size 2K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Obal Tape & Reel (TR)
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 26 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Velikost 512 x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH