M48T35Y-70MH6F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M48T35Y-70MH6F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M48T35Y-70MH6F
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
Datasheety: M48T35Y-70MH6F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
936 pcs
  • Zpráva
Specifikace M48T35Y-70MH6F
Part Number M48T35Y-70MH6F Výrobce STMicroelectronics
Popis IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6630 pcs Datový list M48T35Y-70MH6F.pdf
Napětí - Supply, Battery - Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Typ Clock/Calendar Časový formát HH:MM:SS (24 hr)
Dodavatel zařízení Package 28-SOH Série Timekeeper®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Ostatní jména 497-4717-2 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost paměti - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhraní Parallel Funkce Leap Year
Detailní popis Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar Parallel 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets Datový formát YY-MM-DD-dd
Proud - časový průběh (Max) 2mA @ 4.75V ~ 5.5V Číslo základní části M48T