M48T35Y-70MH1F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M48T35Y-70MH1F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M48T35Y-70MH1F
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
Datasheety: M48T35Y-70MH1F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace M48T35Y-70MH1F
Part Number M48T35Y-70MH1F Výrobce STMicroelectronics
Popis IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6386 pcs Datový list M48T35Y-70MH1F.pdf
Napětí - Supply, Battery - Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Typ Clock/Calendar Časový formát HH:MM:SS (24 hr)
Dodavatel zařízení Package 28-SOH Série Timekeeper®
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Ostatní jména 497-4716-1 Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost paměti - Výrobní standardní doba výroby 38 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní Parallel
Funkce Leap Year Detailní popis Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar Parallel 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Datový formát YY-MM-DD-dd Proud - časový průběh (Max) 2mA @ 4.75V ~ 5.5V