LD39020DTPU15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39020DTPU15R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LD39020DTPU15R
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.5V 200MA 4DFN
Datasheety: 1.LD39020DTPU15R.pdf2.LD39020DTPU15R.pdf3.LD39020DTPU15R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LD39020DTPU15R
Part Number LD39020DTPU15R Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LINEAR 1.5V 200MA 4DFN Stav volného vedení / RoHS
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 4-DFN (1x1) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Soft Start Obal Original-Reel®
Paket / krabice 4-XDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 497-17276-6 Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 38 Weeks
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 200mA 4-DFN (1x1) Aktuální - Quiescent (Iq) 40µA
Current - Výstup 200mA Ovládací prvky Enable