LD39020DTPU11R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39020DTPU11R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LD39020DTPU11R
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4DFN
Datasheety: 1.LD39020DTPU11R.pdf2.LD39020DTPU11R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
30000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LD39020DTPU11R
Part Number LD39020DTPU11R Výrobce STMicroelectronics
Popis IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4DFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 232732 pcs Datový list 1.LD39020DTPU11R.pdf2.LD39020DTPU11R.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.1V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 4-DFN (1x1) Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Soft Start Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-XDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 497-16887-2 Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 40 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 200mA 4-DFN (1x1)
Aktuální - Quiescent (Iq) 40µA Current - Výstup 200mA