BTA41-700BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA41-700BRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BTA41-700BRG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 700V 40A TOP3
Datasheety: BTA41-700BRG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Zpráva
Specifikace BTA41-700BRG
Part Number BTA41-700BRG Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC 700V 40A TOP3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24347 pcs Datový list BTA41-700BRG.pdf
Napětí - Off State 700V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Standard Dodavatel zařízení Package TOP3
Série - Obal Tube
Paket / krabice TOP-3 Insulated Ostatní jména 497-6670-5
BTA41-700BRG-ND
BTA41700BRG
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailní popis TRIAC Standard 700V 40A Through Hole TOP3 Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 40A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 400A, 420A Proud - přidržení (H) (Max) 80mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA Konfigurace Single