BTA41-400BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA41-400BRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BTA41-400BRG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 400V 40A TOP3
Datasheety: BTA41-400BRG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace BTA41-400BRG
Part Number BTA41-400BRG Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC 400V 40A TOP3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19558 pcs Datový list BTA41-400BRG.pdf
Napětí - Off State 400V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Standard Dodavatel zařízení Package TOP3
Série - Obal Tube
Paket / krabice TOP-3 Insulated Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Standard 400V 40A Through Hole TOP3
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 40A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 400A, 420A
Proud - přidržení (H) (Max) 80mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA