BTA08-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA08-600BRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BTA08-600BRG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 600V 8A TO220AB
Datasheety: BTA08-600BRG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BTA08-600BRG
Part Number BTA08-600BRG Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC 600V 8A TO220AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 96121 pcs Datový list BTA08-600BRG.pdf
Napětí - Off State 600V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Standard Dodavatel zařízení Package TO-220AB
Série - Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 Ostatní jména 497-6663-5
BTA08-600BRG-ND
BTA08600BRG
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 23 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Standard 600V 8A Through Hole TO-220AB
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 8A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 84A
Proud - přidržení (H) (Max) 50mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA