BTA06-800CRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA06-800CRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BTA06-800CRG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC 800V 6A TO220AB
Datasheety: BTA06-800CRG.pdf
  • Zpráva
Specifikace BTA06-800CRG
Part Number BTA06-800CRG Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC 800V 6A TO220AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4312 pcs Datový list BTA06-800CRG.pdf
Napětí - Off State 800V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Standard Dodavatel zařízení Package TO-220AB
Série - Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 Ostatní jména 497-4154-5
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Detailní popis TRIAC Standard 800V 6A Through Hole TO-220AB Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 6A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 60A, 63A Proud - přidržení (H) (Max) 50mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA Konfigurace Single