80ZLJ82MT78X20
RubyconRubycon
80ZLJ82MT78X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80ZLJ82MT78X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Datasheety: 1.80ZLJ82MT78X20.pdf2.80ZLJ82MT78X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80ZLJ82MT78X20
Part Number 80ZLJ82MT78X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 239939 pcs Datový list 1.80ZLJ82MT78X20.pdf2.80ZLJ82MT78X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 160 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C kapacitní 82µF