80ZLJ820MGC16X40
RubyconRubycon
80ZLJ820MGC16X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80ZLJ820MGC16X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL
Datasheety: 1.80ZLJ820MGC16X40.pdf2.80ZLJ820MGC16X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80ZLJ820MGC16X40
Part Number 80ZLJ820MGC16X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 48234 pcs Datový list 1.80ZLJ820MGC16X40.pdf2.80ZLJ820MGC16X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 2.106A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 27 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 820µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 820µF