80YXG680MEFC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 80YXG680MEFC18X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.80YXG680MEFC18X25.pdf2.80YXG680MEFC18X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 80YXG680MEFC18X25
Part Number 80YXG680MEFC18X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71722 pcs Datový list 1.80YXG680MEFC18X25.pdf2.80YXG680MEFC18X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série YXG hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose