63ZLH2200MEFC18X40
RubyconRubycon
63ZLH2200MEFC18X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63ZLH2200MEFC18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63ZLH2200MEFC18X40.pdf2.63ZLH2200MEFC18X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63ZLH2200MEFC18X40
Part Number 63ZLH2200MEFC18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 99447 pcs Datový list 1.63ZLH2200MEFC18X40.pdf2.63ZLH2200MEFC18X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.569A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.67A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1505
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 18 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 2200µF