63ZLH180MEFCT810X16
RubyconRubycon
63ZLH180MEFCT810X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63ZLH180MEFCT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63ZLH180MEFCT810X16.pdf2.63ZLH180MEFCT810X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63ZLH180MEFCT810X16
Part Number 63ZLH180MEFCT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 280426 pcs Datový list 1.63ZLH180MEFCT810X16.pdf2.63ZLH180MEFCT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 499mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 110 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 180µF