63YK1000M16X25
RubyconRubycon
63YK1000M16X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63YK1000M16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: 1.63YK1000M16X25.pdf2.63YK1000M16X25.pdf
  • Zpráva
Specifikace 63YK1000M16X25
Part Number 63YK1000M16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5529 pcs Datový list 1.63YK1000M16X25.pdf2.63YK1000M16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série YK Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.62A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose