63YK47M6.3X11
Přehled produktu
Part Number: 63YK47M6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.63YK47M6.3X11.pdf2.63YK47M6.3X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63YK47M6.3X11
Part Number 63YK47M6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 922267 pcs Datový list 1.63YK47M6.3X11.pdf2.63YK47M6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série YK Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 285mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 47µF