63PEV56M10X10.5
RubyconRubycon
63PEV56M10X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 63PEV56M10X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM POLY HYB 56UF 63V SMD
Datasheety: 1.63PEV56M10X10.5.pdf2.63PEV56M10X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 63PEV56M10X10.5
Part Number 63PEV56M10X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM POLY HYB 56UF 63V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71351 pcs Datový list 1.63PEV56M10X10.5.pdf2.63PEV56M10X10.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Typ Hybrid
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série PEV
Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.8A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 63PEV56M100010X10.5CT
63PEV56M100010X10.5CT-ND
63PEV56M10X10.5CT
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 30 mOhm Detailní popis 56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 56µF Aplikace Automotive