6.3ZLG820MEFCT78X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3ZLG820MEFCT78X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3ZLG820MEFCT78X16.pdf2.6.3ZLG820MEFCT78X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3ZLG820MEFCT78X16
Part Number 6.3ZLG820MEFCT78X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 315544 pcs Datový list 1.6.3ZLG820MEFCT78X16.pdf2.6.3ZLG820MEFCT78X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLG Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 28 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 820µF