6.3ZLG47MEFCTZ5X7
Přehled produktu
Part Number: 6.3ZLG47MEFCTZ5X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3ZLG47MEFCTZ5X7.pdf2.6.3ZLG47MEFCTZ5X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3ZLG47MEFCTZ5X7
Part Number 6.3ZLG47MEFCTZ5X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1103720 pcs Datový list 1.6.3ZLG47MEFCTZ5X7.pdf2.6.3ZLG47MEFCTZ5X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série ZLG Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 260 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 47µF