6.3PX3300MEFCT810X20
RubyconRubycon
6.3PX3300MEFCT810X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3PX3300MEFCT810X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3PX3300MEFCT810X20.pdf2.6.3PX3300MEFCT810X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3PX3300MEFCT810X20
Part Number 6.3PX3300MEFCT810X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 231364 pcs Datový list 1.6.3PX3300MEFCT810X20.pdf2.6.3PX3300MEFCT810X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 985mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1132.75A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 3300µF