6.3PX2200MEFCT810X16
RubyconRubycon
6.3PX2200MEFCT810X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3PX2200MEFCT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3PX2200MEFCT810X16.pdf2.6.3PX2200MEFCT810X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3PX2200MEFCT810X16
Part Number 6.3PX2200MEFCT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 263266 pcs Datový list 1.6.3PX2200MEFCT810X16.pdf2.6.3PX2200MEFCT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 775mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 891.25mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 2200µF