50ZLJ180M8X20
RubyconRubycon
50ZLJ180M8X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50ZLJ180M8X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50ZLJ180M8X20.pdf2.50ZLJ180M8X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50ZLJ180M8X20
Part Number 50ZLJ180M8X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 396518 pcs Datový list 1.50ZLJ180M8X20.pdf2.50ZLJ180M8X20.pdf
Tolerance 180µF Povrchová montáž Land Velikost 0.138" (3.50mm)
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série ZLJ
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current Polar Polarizace Radial, Can
Pitch - Konektor 50V Paket / krabice -
Ostatní jména 1189-1432 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorů 790mA @ 120Hz Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Výrobní číslo výrobce 50ZLJ180M8X20 Životnost @ Temp. -
Impedance 58 mOhm Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
Rozšířený popis 180µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Resistance Series) ±20%
Popis CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Aplikace 10000 Hrs @ 105°C