50ZLJ120M8X16
RubyconRubycon
50ZLJ120M8X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50ZLJ120M8X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50ZLJ120M8X16.pdf2.50ZLJ120M8X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50ZLJ120M8X16
Part Number 50ZLJ120M8X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 401516 pcs Datový list 1.50ZLJ120M8X16.pdf2.50ZLJ120M8X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 615mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.23A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2331
50ZLJ120M8X16-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 82 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 120µF