50YXG470MEFCGC16X16
Přehled produktu
Part Number: 50YXG470MEFCGC16X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50YXG470MEFCGC16X16.pdf2.50YXG470MEFCGC16X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50YXG470MEFCGC16X16
Part Number 50YXG470MEFCGC16X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 143611 pcs Datový list 1.50YXG470MEFCGC16X16.pdf2.50YXG470MEFCGC16X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 913mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.66A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 55 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 470µF Aplikace General Purpose