50YXG390MEFC16X16
Přehled produktu
Part Number: 50YXG390MEFC16X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.50YXG390MEFC16X16.pdf2.50YXG390MEFC16X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50YXG390MEFC16X16
Part Number 50YXG390MEFC16X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 121754 pcs Datový list 1.50YXG390MEFC16X16.pdf2.50YXG390MEFC16X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série YXG hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks
Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 390µF Aplikace General Purpose