50YXF3.3M6.3X7
RubyconRubycon
50YXF3.3M6.3X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50YXF3.3M6.3X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.50YXF3.3M6.3X7.pdf2.50YXF3.3M6.3X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50YXF3.3M6.3X7
Part Number 50YXF3.3M6.3X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1005175 pcs Datový list 1.50YXF3.3M6.3X7.pdf2.50YXF3.3M6.3X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série YXF hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 3.3µF Aplikace General Purpose