50YXF220MEFCT810X16
RubyconRubycon
50YXF220MEFCT810X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50YXF220MEFCT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50YXF220MEFCT810X16.pdf2.50YXF220MEFCT810X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50YXF220MEFCT810X16
Part Number 50YXF220MEFCT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 462989 pcs Datový list 1.50YXF220MEFCT810X16.pdf2.50YXF220MEFCT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série YXF Ripple Current @ Low Frequency 539mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 770mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3765-3
50YXF220MEFCT810X16-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 120 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 220µF