50PX100MEFC8X11.5
RubyconRubycon
50PX100MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50PX100MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50PX100MEFC8X11.5.pdf2.50PX100MEFC8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50PX100MEFC8X11.5
Part Number 50PX100MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 531596 pcs Datový list 1.50PX100MEFC8X11.5.pdf2.50PX100MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 240mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-4018
50PX100MEFC8X11.5-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose