50PX1000MEFC16X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50PX1000MEFC16X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.50PX1000MEFC16X20.pdf2.50PX1000MEFC16X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50PX1000MEFC16X20
Part Number 50PX1000MEFC16X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70827 pcs Datový list 1.50PX1000MEFC16X20.pdf2.50PX1000MEFC16X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série PX hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose