50NA0.47MEFC5X11
RubyconRubycon
50NA0.47MEFC5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50NA0.47MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50NA0.47MEFC5X11.pdf2.50NA0.47MEFC5X11.pdf
  • Zpráva
Specifikace 50NA0.47MEFC5X11
Part Number 50NA0.47MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4940 pcs Datový list 1.50NA0.47MEFC5X11.pdf2.50NA0.47MEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série NA hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 0.47µF Aplikace General Purpose