50NA47MEFC8X11.5
RubyconRubycon
50NA47MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50NA47MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50NA47MEFC8X11.5.pdf2.50NA47MEFC8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50NA47MEFC8X11.5
Part Number 50NA47MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 469307 pcs Datový list 1.50NA47MEFC8X11.5.pdf2.50NA47MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série NA Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 195mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 47µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
50NH1M
50NH1M
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE SQUARE 50A 500VAC/250VDC