500LXW100MEFR18X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 500LXW100MEFR18X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 500V THRUHOLE
Datasheety: 500LXW100MEFR18X45.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 500LXW100MEFR18X45
Part Number 500LXW100MEFR18X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 500V THRUHOLE Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 38878 pcs Datový list 500LXW100MEFR18X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série LXW Ripple Current @ Low Frequency 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.72A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-4273
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF