500LSU2700MNB64X139
RubyconRubycon
500LSU2700MNB64X139 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 500LSU2700MNB64X139
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Datasheety: 1.500LSU2700MNB64X139.pdf2.500LSU2700MNB64X139.pdf3.500LSU2700MNB64X139.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 500LSU2700MNB64X139
Part Number 500LSU2700MNB64X139 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.520" Dia (64.00mm)
Série LSU Ripple Current @ Low Frequency 9.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 13.44A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Ostatní jména 1189-1909
500LSU2700M64X139
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.110" (28.20mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 5.591" (142.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitní 2700µF Aplikace General Purpose